Okna dachowe VELUX

Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury.okna dachowe Velux

VELUX Polska jest ekspertem w dziedzinie okien połaciowych, tworzących wyjątkową przestrzeń użytkową na poddaszu. Produkuje okna w wielu typach i rozmiarach, dlatego każdy znajdzie w ofercie okna odpowiednie do swojego domu.

Okna połaciowe Velux można łączyć ze sobą w dowolne zestawy. Przy łączeniu okien w poziomie ich wysokość powinna być zgodna, zaś w pionie – szerokość.

Okna dachowe stanowią źródło światła dziennego, ale zapewniają też widok na zewnątrz. Aby zapewnić doskonały widok, należy wziąć pod uwagę kąt nachylenia dachu oraz wielkość okna. Im mniejszy spadek dachu tym dłuższe powinno być okno połaciowe. Pozwoli to uzyskać najlepszy widok zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Należy również pamiętać, że najlepiej jest zamontować okno na wysokości 90 cm nad podłogą.

Sprawdź szczegóły oferty