O NAS

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu, proponujemy Państwu nowoczesne okna spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa oraz jakości.

Na rynku jesteśmy obecni od 15 lat, a naszą specjalizacją są okna ciepłe, pasywne oraz energooszczędne.

Zapraszamy do naszej nowoczesnej galerii wyposażenia wnętrz w Bolesławiu oraz ekspozycji okien w Olkuszu i Wolbromiu, gdzie na dużej przestrzeni mają Państwo możliwość obejrzenia na żywo wielu modeli drzwi zewnętrznych oraz okien.
Ponadto w ofercie posiadamy również rolety oraz bramy garażowe.

A to wszystko w jednym miejscu i w najlepszych cenach!

Rzetelna i kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego projektu sprawiły, że zaufało nam już wielu klientów.
Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów, potrafimy dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów oraz projektantów.
Obsługujemy zarówno inwestycje jak i klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.

Galeria okien Prestige
Montaż okien - Olkusz

MONTAŻ OKIEN

Służymy Państwu fachową poradą i profesjonalnym podejściem.

Jako nieliczni nie wynajmujemy podwykonawców do montażu. Od 15 lat mamy swoich doświadczonych pracowników, którzy szybko i solidnie wykonują montaż okien na terenie Śląska oraz Małopolski.

Naszą mocną cechą jest wysoka jakość wykonania prac montażowych, dlatego też do dyspozycji naszych klientów posiadamy wykwalifikowane i certyfikowane ekipy montażowe, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawnie i profesjonalnie wykonują usługi montażu oferowanych przez nas produktów.