Korona Drzwi

Drzwi wewnętrzne Korona

Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych najwyższej jakości. Do produkcji używamy materiałów naturalnych i sprawdzonych. Podstawowymi materiałami, z których wykonane są nasze drzwi, to MDF i okleiny naturalne dębowe i bukowe.

MDF jest drewnem przetworzonym według najnowszych technologii, a przez to pozbawionych wad. Nie ma sęków, naturalnych pęknięć, jest materiałem jednorodnym, nie wypacza się, nie rozsycha. Jest szeroko stosowany do produkcji mebli, drzwi, paneli podłogowych i wielu innych.

Okleiny naturalne oddają niepowtarzalny charakter naszych drzwi, a odpowiedni dobór bejc i lakierów pozwala stworzyć drzwi harmonizujące z każdym wnętrzem.

Skrzydła wykonane są z naturalnych oklein: dębowej i bukowej (fornir), w wersji „E” również mahoniowej bejcowane wg kolorów z wzornika. Skrzydła pasują do typowych ościeżnic metalowych, ościeżnic regulowanych, standardowych i do montażu jako przesuwne i łamane. Wersja „D” – Standard – frezy i felce wykonane z naturalnego bejcowanego MDF-u.

Wszystkie listwy przyszybowe wykonane z naturalnego drewna. Wersja „E” – Exclusive – felce i listwy przyszybowe oraz kasetonowe, wykonane z naturalnego drewna.